Streszczenia

Streszczenia zjazdowe

W imieniu Komitetu Naukowego XXI Zjazdu Polskiego Towarzystwa Patologów chcemy podziękować za wszystkie nadesłane prace. Osoby, których praca została zakwalifikowana do wystąpień ustnych oraz sesji plakatowej zostały poinformowane drogą mailową.

Poniżej prezentujemy wytyczne techniczne oraz szablon do przygotowania e-plakatu. Wszystkie nadesłane prace będą wyświetlane na 50 calowych ekranach podczas całego Zjazdu począwszy od Sesji plakatowej, która odbędzie się w dniu 27.09. w godzinach 12.45-14.15. Spośród nadesłanych e-plakatów przewodniczący sesji wyłonią pracę do przedstawienia podczas samej Sesji.

Wytyczne techniczne:

SZABLON do pobrania
– 1 slajd power point zamknięty w formacie pdf
– orientacja pionowa
– wymiary: 1080 × 1920 pikseli (szerokość x wysokość) lub 62.26 × 110.69cm w programie PowerPoint
– język angielski
– waga pliku: maksymalnie 20 MB – wyślij na maila: kontakt@alfakonferencje.pl 
– waga powyżej 20 MB – użyj bramki na stronie
termin nadsyłania e-plakatów: 8.09.2019 r

Zachęcamy Państwa do czynnego uczestnictwa w Zjeździe i zgłaszania doniesień naukowych.
Wszystkie streszczenia będą oceniane przez Komitet Naukowy XXI Zjazdu PTP. Streszczenia zakwalifikowane do prezentacji zostaną opublikowane w czasopiśmie Polish Journal of Pathology. Komitet Naukowy zastrzega sobie prawo ostatecznej decyzji, co do formy prezentacji doniesień.

Uwaga!!!
Cenna nagroda (mikroskop biologiczny model serii MB-200), ufundowana przez firmę OPTA-TECH, za najlepszy plakat zaprezentowany na XXI Zjeździe PTP. Szczegóły techniczne mikroskopu na stronie:
www.opta-tech.com/produkty/mikroskopia/biologiczne/mb200/

Warunkiem publikacji streszczenia i prezentacji doniesienia jest rejestracja i uiszczenie opłaty zjazdowej przed upływem terminu nadsyłania streszczeń.
Doniesienia zjazdowe należy zgłaszać wyłącznie za pośrednictwem strony Zjazdu.

Termin nadsyłania e-plataków – 2 września 2019 r.

 

 

 

Formularz przesyłania E-Plakatu
Powered by Khore by Showthemes